Житомир
Разместить предложение

УПАКОВКИ ДЛЯ КАРАВАЯ В ЖИТОМИРЕ в Житомире

Уточняйте актуальные цены и наличие у поставщика

Рaспечатать
Дата обновления: 17.05.2013Просмотров: 81
УПАКОВКИ ДЛЯ КАРАВАЯ В ЖИТОМИРЕ в Житомире

4 грн/шт

Оплата: Наличный и безналичный расчет
Доставка: Самовывоз, автоперевозчик
Регионы доставки: Житомир (гл. офис)

Отправить по e-mail

Описание


В нашому народі існує традиція роздавати гостям на прощання шматок короваю та весільний торт. В недалекому минулому та навіть зараз більшість кладуть солодкий подарунок в поліетиленовий кульок, платочок або пластикову тару.


Пропонуємо Вашій увазі упаковку для весільного печива: короваю, торту та іншого солодкого. Це зручно, більш цивілізовано та естетично. Гість обов’язково запам’ятає з якою любов’ю та щирістю його провели.


Упаковка виготовлена з картону, щільність якого 350 г/м кв., повнокольоровий друк. Розміри: довжина — 21-18 см, ширина — 14-10 см, висота приблизно 6 см. Гарний дизайн, висока якість друку та призначення зробили таку упаковку невід’ємною частиною весілля вже в багатьох куточках України.


Вартість упаковки — 5 грн./шт. Можлива доставка будь-яким автоперевізником. З 1-го вересня вартість упаковки буде складати 4 грн./шт. Упаковка оздоблена атласом коштує 13 грн.Организация МАГНИТ - РЕКЛАМНОЕ АГЕНТСТВО ПОЛНОГО ЦИКЛА разместила на сайте Propartner 09.12.2011, и зарекомендовала себя как качественный продавец.

Поставщик

Теги пластиковую тарупластиковые тарысолодкатара упаковкаякаять
Забыли пароль?
НАВЕРХ